top of page
188E0D79-EAB5-4607-A4CE-F1345782CCB6_edi

Gizem

Ece Düldül

Spor Fizyoterapisti, MSc(c)

Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nü bitirdi. Lisans hayatı içerisinde öğreniminin bir kısmını Avusturya’da devam ettirdi. 

Lisans hayatının son yılında Yeşilyurt Voleybol takımında görevli fizyoterapist olarak deneyim kazandı ve Yeşilyurt SK ‘nün Sultanlar Ligine çıkma sürecine tanıklık etti. Lisans eğitiminden hemen sonra Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından U18 Kadın Voleybol Takımının Avrupa ve Balkan Şampiyonalarında fizyoterapist olarak görevlendirildi. Koşu, bisiklet, crossfit vb   turnuvalarda fizyoterapist olarak görev aldı. 

Hacettepe Üniversitesi Spor Fizyoterapistliği bölümünde yüksek lisans yapan Ece, kuru iğneleme, kronik ağrının yönetimi, hareketle mobilizasyon, manuel terapi, kinezyolojik bantlama ve sporcu sağlığı konularında eğitimler  aldı. Şuan PT Academy’de koruyucu fizyoterapi, sporcu sağlığı ve ortopedik rehabilitasyon alanlarında çalışmalarını sürdürmekte. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri lisans bölümünde öğrencilik hayatına devam etmektedir.

bottom of page